הקורס שלנו

הקורס שלנו

קורס פתרונות סולו
הכנה לא מתפשרת, במחיר מעולה

בקצרה, קורס פתרונות סולו כולל את כל מה שצריך כדי להצטיין במתא"ם.

הקורס מבוסס על שני שיעורי וידאו של כשבע שעות אקדמיות מדי שבוע. השיעורים, המועברים על ידי המדריכים הטובים בעולם, צולמו בקורס מלא בלייב בכיתה, והם מועלים מדי שבוע, לפי תוכנית האימונים, לחשבון הפורטל שלך. השיעורים מחולקים לנושאים ותתי נושאים, במקטעים של עד 45 דקות, ומהווים יחידות נוחות ומעניינות במיוחד לצפייה. ניתן לצפות ולהאזין לשיעורים מהמחשב, הטאבלט או הטלפון הנייד בכל זמן ומקום שמתאים לך.

הקורס מלווה במעטפת הלמידה המלאה שלנו, הכוללת תכנית אימונים מותאמת אישית, תרגול אדפטיבי חכם של אלפי שאלות, סוללת אבחון אישי ממוחשב בטקטסטים, בחינות סימולציה רבות ומענה שוטף לשאלות ממדריך במייל.

מעבר ללמידה בבית, כולל קורס הסולו גם השתתפות במפגש ובסימולציית פתיחה, וכן השתתפות בשני מפגשי סימולציה נוספים במרתון הסיום של הקורס.

 

מדריכים מעולים

מעטפת מקיפה

התאמה אישית


המדריכים הטובים ביקום למתא״ם
לדעת שאתה בידיים מצויינות

כדי להצליח במתא״ם תצטרך לעבור דרך ארוכה, קשה ומאתגרת של למידה ותרגול. האחריות להצלחה בדרך הזו מוטלת על שני אנשים- עליך ועל המדריך שלך (אפילו אם הוא בוידאו, תתפלא כמה אטצ׳מנט יש במדיום הזה). המדריכים שלנו באמת אוהבים ללמד למתא״ם. השיעורים שלהם תמיד מחדדים, מאתגרים ולא פחות חשוב- מעניינים. הפקטור הכי חשוב, בכל קורס שתלמד אי פעם, הוא מי מלמד אותו. אצלנו מלמדים המדריכים הכי טובים שיש. באחריות.
בואו לראות שיעור לדוגמא >


מעטפת הקורס
פרטים קטנים יוצרים תמונה גדולה 

קורס ההכנה שלנו מונע באמצעות מעטפת הקורס. הארכיטקטורה של המעטפת מייצרת תמונה גדולה דרך שליטה בפרטים הקטנים. היא לוקחת נושאים ענקיים כמו שיטות מחקר, או מאמר מדעי, ומפרקת אותם לחלקיקים קטנים ופשוטים. את החלקיקים האלה אנחנו מלמדים מאפס, ומתרגלים בטירוף, עד מעבר לרמת המתא"ם. לכל נושא מורכב, מיומנות שקשה לרכוש, או אלמנט התלוי בסגנון האישי שלך, בנינו מענה מיוחד.
בקיצור, כשאתה עובד עם המעטפת – יותר משאתה מפחד מהמתא״ם, המתא״ם מפחד ממך.


מעטפת הקורס כוללת, בין היתר:

ערכת ספרים – אין תחליף לספר טוב. גם אם העלילה היא בסטטיסטיקה. הדפסנו וכרכנו עבורך הכל- מתיאוריה בשיטות מחקר ועד תרגול מפורק בטקסטים, כולל גרסא מודפסת של הטקסטים המופיעים בפורטל.

ספרי אודיו – קבצים מוקלטים של פרקי הידע הכללי בפסיכולוגיה. ללמוד בכיף כשאתה עושה הליכה. או כביסות.

מיני סימולציות – שאלות ברוח מתא״ם מהשנים האחרונות. הגרסא המוחלשת של הדבר האמיתי. לעבוד מהתחלת הקורס על חיזוק המערכת החיסונית.

סימולציות מלאות – חמש שעות וחצי של תרגול אינטנסיבי ברוח מתא״ם. הכי קרוב שיש לדבר האמיתי. ולא יחסרו לך כאלה בקורס.

סוללת אבחון טקסטים – לדעת איך הכי מתאים לך לעבוד בטקסטים. אבחון אישי מעמיק של הסגנון האישי שלך בנושאים כגון: מהירות קריאה, קשב וזכרון, אוצר מילים, סגנון גישה לשאלות ועוד.

פורטל אימון אישי – אנחנו לא מכירים אף ארגון הדרכה אחר שפיתח מערכת כזו פסיכית בכוחות עצמו. אבל למה להרבות במילים. כנסו והתרשמו בעצמכם >

תכנית אימונים אישית – המעטפת היא בעצם מרחב אימונים ענק. תכנית האימונים שהמדריך יעזור לך להתאים אישית, תהיה ה waze שלך לניווט במרחב הזה.

שיעורי וידאו – אף אחד לא אוהב דברים מלאכותיים. לכן שיעורי הוידאו שלנו צולמו בכיתה חיה. אפשר לעיתים לראות בהם קצת באלגן על הלוח. אבל אפשר גם לשמוע שאלות אמיתיות של תלמידים, ולהרוויח מההסברים. אפשר גם לצחוק יחד עם הכיתה כשמתפתח משהו קורע. בקיצור- רק ככה אפשר לראות שיעור שלם, ולהינות מכל רגע. השיעורים צולמו בכיתה אמיתית, הם מקוטעים ע"פ נושאים לחלקים נוחים לצפייה של 45 דק. ובין לבין אפשר לנשנש משהו מהמקרר, או להתפנק עם קפה.


התאמה אישית
המתא״ם חשוב מדי בכדי ללמוד כמו מישהו אחר

יש כאלה שגם על הקפה שלהם לא מתפשרים. הם רוצים אותו רותח, קצת חזק, עם חלב סויה ועם הרבה קצף. כשיוצאים למסע ארוך וקשה, חשוב לא פחות לדייק בהתאמה האישית- זה המפתח להתקדמות משמעותית בזמן קצר. הקורס שלנו בנוי סביב התובנה הזו.

1

ככה זה עובד:1

תרגול אדפטיבי בפורטל  – זה קצת מוזר, אבל הפורטל יכיר אותך יותר טוב משאתה מכיר את עצמך ( לפחות בכל מה שקשור למתא"ם). והוא ייקח את זה רק למקומות טובים. הוא ייתן לך פידבק ספציפי על כל מסיח, בכל שאלה ושאלה. הוא יקדם אותך בקצב שלך, בכל נושא ותת נושא. יש תלמידים שאמרו לנו שהתבאסו כשהקורס נגמר, והם היו צריכים לקום בבוקר ולהחליט לבד מה הכי כדאי להם לעשות.

אבחון אישי בטקסטים – התמודדות מוצלחת עם ארבעה טקסטים מורכבים בשלוש שעות, מושפעת מאוד מגורמים אישיים. דברים כמו מהירות הקריאה שלך, זיכרון וקשב, אוצר מילים באנגלית, סגנון חשיבה. בקורס נסייע לך לאבחן את כל הגורמים האלה ולגבש שיטת התמודדות מתאימה. ואז לשכלל אותה מדי שבוע.

תכנית אימונים אישית – מידת העומס השבועית, כמות השעות שתקדישי לקריאה בכל שבוע, מספר התרגולים שתעשי, קצב ההתקדמות שלך, האופן בו תחלקי את פרקי הידע הכללי, מתי תתחילי לתרגל טקסטים ברצף ולעשות מיני סימולציות. כל אלה יקבעו באמצעות תכנית האימונים האישית שלך. כדי לוודא שאת מתקדמת בקצב שהכי מתאים לך, ובהתאמה לשאר הדברים שאת עושה בקיץ חוץ ממתא"ם. בסוכות, כשתסעי עם הסירים לבקר את הדודה מטבריה, ותשאירי ברוגע את הספרים בבית, תודי למדריך שסייע לך להתאים אותה.


מפרט הקורס

הקורס כולל:

שעות למידה ותרגול

113 שעות הדרכה בוידאו (17 שיעורים)

56 שעות סימולציה (9 סימולציות)

80 שעות אימון אישי אדפטיבי בפורטל התרגול (אלפי תרגילים)


רכיבי מעטפת

ערכה מודפסת הכוללת 6 ספרי לימוד, 9 סימולציות ו- 11 מיני סימולציות

כל פרקי הידע הכללי בפורמט אודיו

סוללת אבחון אישי ממוחשבת בטקסטים

תכנית אימונים מותאמת אישית (10 מסלולים שונים לבחירה)


מפגשים ועוד

הגעה למפגש פתיחה ול-2 מהסימולציות בהשגחה

תמיכה במייל ממדריך לאורך 12 שבועות הקורס

שביעות רצון מובטחת – לא אהבת לא שילמת >

אם מעניין לכם לקרוא שתפו את הלינק במייל >> וקבלו תודה אישית מאיתנו.

אם מעניין לכם לקרוא שתפו את הלינק בווטסאפ וקבלו תודה אישית מאיתנו.


קורס פתרונות 2017
ההכנה המקיפה והמתקדמת ביותר למתא״ם